Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62

ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Групи товарів та послуг

ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Вибираємо опалювальне обладнання

На даний момент природний газ стрімко дорожчає.

Тому актуальні опалювальні прилади на альтернативних джерелах тепла:

  • твердопаливні котли;

  • котли на пеллетах

  • котли на відпрацьованому маслі

 

Де купити опалювальні твердопаливні котли

Замовити котли підходящої потужності на твердому паливі або на відпрацювання Ви завжди можете в компанії ТЕРМОСТАР. На ринку опалювального обладнання ми працюємо вже більше 5 років. За цей час наші фахівці реалізували і встановили не одну тисячу котлів по всій Україні.

Крім того, ми маємо досвід співпраці з замовниками з країн СНД. Якщо Вас зацікавила будь-яке опалювальне обладнання з нашого асортименту, ми готові експортувати потрібну кількість пальників або котлів в Казахстан, Молдову, Литву і будь-які інші країни.

 

Альтернатива газу – від дров до пелет

Останнім часом все більш затребуваними стають котли на пеллетах. Пелети – прекрасний альтернативне джерело тепла, відрізняється високою екологічністю.

Звичайно, в нашій країні, так і в СНД в цілому пелетні котли зустрічаються набагато рідше, ніж, скажімо, в Західній Європі. Однак в Україні за останні 2 роки відкрилося кілька промислових комплексів з виробництва пелет, які використовуються в якості палива. Вітчизняне сировину набагато дешевше, ніж пелети, імпортовані з-за кордону, тому модернізація газових котелень на пелетні твердопаливні котли дозволяє отримувати значну економію.

Пелетні котли застосовують багато комерційні та бюджетні організації (включаючи школи, дитсадки, лікарні та інші).

  • Якщо ж пелетні пальника і котли Вам з якоїсь причини не підходять, можна встановити більш дешеві твердопаливні котли на дровах або вугіллі. Сучасні агрегати відрізняються високою потужністю, тепловіддачею (ККД до 88%) і високим рівнем безпеки. Вбудована автоматика дозволяє легко регулювати роботу такого котла.

  • ТЕРМОСТАР реалізує і потужні котли на отработке, пальники на відпрацювання і печі на відпрацьованому маслі (повітряні нагрівачі на відпрацюванні). Це один з найбільш економічних видів опалення (завдяки спеціальній конструкції пальників, які «вміють» спалювати паливо практично без диму). Головне – щоб у Вас був надійний джерело відпрацювання.

 

Як встановити опалювальні котли

Однако отопительное оборудование мало купить – нужно выполнить грамотный монтаж систем отопления. От этого зависят и производительность установки, и Ваша безопасность. Наши специалисты не только привезут и установят выбранные отопительные котлы, но также предоставят двухлетнюю гарантию – на агрегат и на свою работу.

В первое время после установки у Вас могут появиться вопросы, связанные с эксплуатацией и работой оборудования. Консультации по любому поводу мы предоставляем каждый день, включая выходные и праздники – звоните, наша сервисная служба всегда на связи.

Отже, якщо Ви плануєте купити/поміняти опалення або якщо необхідно здійснити монтаж опалювальної системи в новому приміщенні – зв'язуйтеся найбільш зручним для Вас способом: дзвоніть, пишіть на e-mail або залиште повідомлення на сайті. Буде тепло, обіцяємо!


 


 


 


 

Вітрина

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner