Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Пелетні котли

Котли на пеллетах

Пелетний котел призначений для спалювання гранули (пелети) з деревини та насіння. Для обігріву приміщень різної площі і призначення.

Котли на пеллетах умовно розділені на 2 категорії:

  1. Промислові. Потужність від 90 кВт до 1500 кВт.
  2. Побутові. Потужність від 10 кВт до 90 кВт.

Промислові котли на пеллетах

Потужність від 90 кВт до 1500 кВт

Промислові твердопаливні котли потужністю від 90 кВт до 1500 кВт  для опалення приміщень площею від 900 м. кв. до 15000 м. кв відповідно. Відмінно підходять для обігріву СТО, складів, виробничих приміщень, де обладнана система водяного опалення.

Представлені в більшій частині виробництва Україна. Комплектуються імпортними європейськими комплектуючими: пелетні пальник, автоматика, вентилятори.

Промислові котли на пеллетах частіше обладнані паливоподачею польського і українського виробництва ― це ретортних пальник. З плюсів ― невелика ціна. З мінусів ― відсутність автоматичного розпалу, і автоматичного чищення від золи та шлаку.

Котел на пелетах  з автоматичними пелетні пальниками факельного типу. З головних достоїнств ― це автоматичний розпал палива, тушкування, автоматичне очищення від золи і шлаку, модуляція потужності, можливість роботи на низькоякісної пеллете, низькі викиди шкідливих речовин в атомосферу, високий ккд до 94%. З недоліків ― це більш висока ціна котлів з ретортными пелетні пальниками

Побутові котли на пеллетах

Потужність від 10 кВт до 90 кВт

Побутові твердопаливні котли потужністю від 10 кВт до 90 кВт. Призначені для опалювання приватних будинків, офісних приміщень, СТО, складів і виробничих приміщень.

Представлені українськими і польськими виробниками. Комплектуються ретортными пальниками і пальниками на пеллетах факельного типу з автоматичною очисткою від золи.

Пелетні котли виробництва Україна за ціною значно виграють у європейських. За якістю не поступаються, так як комплектуються європейськими пальниками для спалювання пелет, автоматикою та комплектуючими. А також конструкція отпительного пелетного котла аналогічна.

Представлені Українського і Європейського виробництва. З ретортными пелетні пальниками і з факельними пелетні пальниками.

Телефонуйте нам за телефонами 050-223-78-81 і 044-223-08-81

Раді вам допомогти. Виконаємо проект котельні. Підберемо обладнання. Виконаємо монтаж.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner