Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Котел Buderus + Пальник MTM (52-95 кВт)

Котли на отработке Buderus Logano з Пальниками MTM CTB потужністю від 52 кВт до 95 кВт

 

Котел на відпрацьованому маслі Buderus Logano G215 - низькотемпературний чавунний секційний котел виробництва Bosch Thermotechnik GmbH, яка входить до складу Robert Bosch GmbH. Виробляється в Німеччині на власних заводах, з повним технологічним циклом. Практично 50-річний досвід допоміг досягти високого рівня якості і технологічності в котлобудуванні.

Завдяки литому чавунного теплообмінника котел володіє тривалим терміном служби, стійкий до перепадів температури і агресивному середовищі при спалюванні палива. Особливо стійкий до низькотемпературної корозії, тому без проблем працює на низьких температурах теплоносія.

Міцний корпус теплообмінника витримує робочий тиск до 5 бар і температури теплоносія до 120 градусів цельсія.

У даній комплектації укомплектовані пальником на відпрацювання MTM, виробництва Польща.

В стандартній комплектації з заводу-виробника котел Будерус Логано поставляється без електронного пульта управління (на картинці зображений пульт як один з варіантів поставки) . На вибір виробник пропонує декілька модифікацій пультів управління, від мінімальних функцій управління невеликою системою, до максимальної організації каскадного керування з 10 котлів, погодним регулюванням контурами опалення, нагріванням води і диспетчеризації. За запитом можна отримати і укомплектувати згідно ТЗ.

В даному комплекті використовується електронний пульт управління нашого виробництва, для отримання мінімально необхідного функціоналу - контроль і регулювання температури теплоносія, і безпеку експлуатації. А також здешевлення котельні установки, так як базовий пульт Будерус коштує від 800 ЄВРО.

Модельний ряд: 52, 64, 78, 95 кВт

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner