Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Компанія Giersch

Компанія Giersch

ENERTECH Group з обсягами продажів 300 000 пальників в рік є провідним виробником газових, рідкопаливних і комбінованих пальників для спалювання відпрацьованих масел.

Фірма GIERSCH, входить у групу ENERTECH, виробляє високоякісну техніку, не забруднює навколишнє середовище, завдяки низьким показниками викидів.

Продукція фірми GIERSCH – це не тільки газові і рідкопаливні пальники для опалення, підігріву повітря і промислового застосування, але і сучасні сталеві котли Giega NTS, газові конденсаційні котли MultiJet, газові конденсаційні котли GiegaStar, сонячні колектори GiegaSol, бойлери GiegaTherm та ін.
Діапазон потужностей пальників GIERSCH становить від 7 до 2800 кВт.
Пальники GIERSCH відповідають Європейським нормам, а також вимогам тих країн, на ринку яких вони представлені.
Двадцать пять представительств и офисов технической поддержки в Германии, собственные представительства в Польше, России, Китае, Чехии, Хорватии, Словении, Прибалтике, а также дилерская сеть в более чем 50 государствах, в том числе и Украине, создали надежную сеть сбыта и являются для клиентов гарантом поддержки и быстрого сервисного обслуживания. Вся продукция производится в соответствии со строгими критериями качества. Именно поэтому каждая горелка перед тем как выйти из производства проходит специальное тестирование и проверку. Продукція фірми GIERSCH сертифікована згідно з німецьким промисловим нормам, стандартам якості ЄС та ISO 9001:2000.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner