Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Автономне опалення індивідуального будинку

Автономне опалення індивідуального будинку

Опалення будівель і споруд в місцевостях з холодним або помірним кліматом є необхідною умовою нормального їх функціонування. Це особливо важливо для житлових приміщень, від яких вимагається наявність комфортного мікроклімату навіть у найлютіші холоди.
Якщо будинок підключений до центральних теплових мереж, проблема обігріву вирішується взаємодією з комунальними службами і не вимагає від мешканців додаткових дій. Але в тому випадку, коли споруда віддалена від прокладених теплотрас, необхідно вдатися до монтажу індивідуальних опалювальних пристроїв.

 
Основні типи автономних опалювальних систем
Незважаючи на те, що печі і каміни можуть гарно виглядати в інтер'єрі будинку і здатні на якийсь час непогано його прогріти, в сучасних умовах їх не можна розглядати в якості основного джерела тепла через періодичності роботи, низький ККД і необхідність постійного контролю процесу горіння. Цих недоліків позбавлені парові і водогрійні котли, які є головними елементами високоефективних опалювальних систем.
В котлі відбувається перетворення енергії, що надходить нагрів теплоносія, циркулюючого по одному або декількох замкнутих контурах. В даному як часто виступає звичайна вода, яка пройшла кілька стадій попередньої підготовки. По напірним трубопроводом вона надходить до радіаторів, розташованим по всьому будинку, віддаючи своє тепло саме там, де це потрібно. Подібна система проста, надійна і ефективна.
Котли, що випускаються більшістю відомих виробників, що мають різну потужність, тому без особливої праці можна підібрати модель, що відповідає розмірам і пристрою будь-якого будинку. В залежності від джерела споживаної енергії котли діляться на:
· електричні, що працюють від силової мережі стандартного напруги;
· газові, які споживають природний або скраплений вуглеводневий газ;
· рідкопаливні, що використовують дизельне паливо, бензин, відпрацьовані масла та інші горючі рідини;
· твердопаливні, в яких спалюються дрова, відходи деревообробних підприємств або вугілля.
Кожен з перерахованих типів котлів має свої особливості використання, переваги і недоліки.

 
Особливості електричних котлів
· Низька вартість капітальних витрат на придбання обладнання і його монтаж.
· Простота обслуговування і управління. Такий котел працює безшумно і безпечно.
· Висока надійність обладнання. Іноді може знадобитися заміна Тенів, яка проводиться без особливих зусиль.
· Пристрій електричних котлів дозволяє регулювати температурний режим з необхідним ступенем точності.
· Високий рівень автоматизації гарантує тривалий період автономної роботи без втручання людини.
До недоліків такого способу обігріву будинку можна віднести високу вартість електроенергії і ризик остигання системи при тривалому відключенні живлення. У зв'язку з цим електричні котли встановлюються тільки там, де немає інших джерел енергії.

 
Специфика газового автономного отопления
 ·         Природный газ – самый экономичный из распространенных видов топлива, поэтому эксплуатационные расходы для данного вида котлов являются минимальными.
 ·         Газовый котел обычно рассчитывается на два вида топлива: природный газ и пропан-бутановую смесь. Для перехода бывает достаточно заменить форсунку, имеющуюся в комплекте поставки. Небольшой запас из нескольких баллонов сжиженного газа позволит вам не бояться вероятных сбоев на магистральной линии.
Газовий котел має порівняно великі габарити і дорожче електричного. При неправильній експлуатації він може стати джерелом загазованості. Його установкою і періодичним обслуговуванням повинна займатися спеціалізована організація, що має відповідний дозвіл наглядових органів.

 
Жидкотопливные котлы
 В связи с высокой стоимостью всех видов жидкого топлива котлы, работающие на нем целесообразно устанавливать только в удаленных и труднодоступных районах, где нет даже электрических сетей. Они требуют постоянного добавления топлива в расходный бак или создания запаса в резервуаре большого объема. Эксплуатация такого оборудования несет риск пожарной опасности и требует предельной осторожности и аккуратности.

 
Твердопаливні котли
Єдиною їх перевагою є можливість використання недорогого палива і відходів. Вони вимагають постійного додавання палива і періодичної чистки від золи і сажі.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner