Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Опис Buderus Logano S181 E

Опис Buderus Logano S181 E
Лінійка твердопаливних котлів Buderus Logano S181 E повинна зацікавити власників невеликих заміських будинків. У серію входять теплогенератори потужністю 15, 20 і 25 кВт. Найчастіше одного з цих параметрів цілком вистачає для забезпечення теплом житлового приміщення або навіть не самого великого комерційного об'єкта. Власнику котла дозволяється заготовити в якості палива як вугілля (кам'яне або буре), так і пелет. Все це сприяє тому, що теплогенератор стане в нагоді в будь-якому куточку нашої країни — у покупця точно буде можливість придбати хоча б один з видів палива.

Творці здорово оптимізували процес згоряння пелет та вугілля, завдяки чому ККД в деякі моменти сягає 88%. Але головною особливістю Buderus Logano S181 E є не це, а наявність в комплекті 240-літрового паливного бункера. Він приєднується до котла з правого або лівого боку — це залежить від особливостей того приміщення, в якому буде проводитися монтаж обладнання. Наявність бункера дозволяє підкидати нову порцію палива всього один раз на два дні. Теоретично можна зробити цей термін ще більш тривалим, скориставшись опціональним збільшенням паливного бункера. Buderus Logano S181 E — це один з небагатьох твердопаливних котлів, який максимально невибагливий в обслуговуванні. До його встановлення можна було тільки мріяти про те, щоб регулювати роботу теплогенератора так рідко.

Додатково спростити використання котла допоможуть опціональні модулі. Якщо їх придбати і підключити до котла, то можна буде змінювати температуру і деякі інші параметри дистанційно. Настільки легке управління приладом забезпечують роз'єм Ethernet і слот для SIM-карти. Необхідно відзначити, що котел справно працює і в автоматичному режимі. Якщо порівнювати його з моделями, що не мають в своєму складі електроніку, то помітна економія палива, яка може досягати 10%. Автоматика цього котла орієнтується на температуру димових газів і подаючої лінії. Саме від цих даних залежить подальший рівень згоряння палива.

Також наявність електроніки дозволяє власнику Buderus Logano S181 E змінювати безліч параметрів. Наприклад, йому надані тижневе програмування, управління контуром ГВП, контурами зі змішувачем, швидкістю обертання лопатей вентилятора і подачею палива. Нагрів води цим котлом відбувається до температури в діапазоні 65-80°C, в залежності від потужності вибраної моделі та встановлених налаштувань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner