Кошик
5 відгуків
Увага!!! Акції на Котли на відпрацьованому маслі та ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Вибираємо опалювальний котел для приватного будинку

Вибираємо опалювальний котел для приватного будинку
Для якісного обігріву заміського приватного будинку необхідно існування джерела тепла, який підтримує плюсову температуру всередині приміщення. Таким джерелом є опалювальний котел. Оскільки на сьогоднішній день їх існує кілька видів, необхідно встановити, який з них краще всього підійде в даному випадку.


Всі опалювальні котли можна розділити на такі види:


- газові;

- електричні;

- твердопаливні;

- працюючі на рідкому паливі.


Перші є найбільш ефективними й економічними. Це пов'язано з хімічними процесами. Газ при згорянні здатний виділяти багато тепла, а кількість відходів при цьому мінімальне. Електричні котли мають більший ККД, але мають ряд недоліків, пов'язаних з обмеженою площею обігріву, частими поломками нагрівальних елементів і дорожнечею електроенергії. Твердопаливні котли мають відносно невеликим ККД, вимагають наявності спеціальної котельні і додаткового місця для розташування дров, вугілля, торфу і т. д. Котли, що працюють на рідкому паливі, як правило - це солярка, хоч і володіють досить непоганим ККД, але їх вартість значно дорожче в порівнянні з газовими та електричними котлами.


Варто врахувати місце розташування будинку. Якщо він знаходиться недалеко від газової магістралі, оптимальним буде варіант підключення до неї і придбання газового котла з подальшою його установкою. Такі котли можна розділити на два види. Вони бувають настінні і підлогові. Який краще? Все залежить від квадратури будинку і сталості електроживлення.


У будинках з площею до 200 квадратних метрів і наявністю постійного електропостачання, ідеальним варіантом будуть настінні газові котли. Володіючи примусовою витяжкою, вони не потребують наявність димаря. Крім пальника, у них є циркуляційний насос і розширювальний бак. Але, на жаль, в місцевості з частими перебоями електропостачання вони вимагатимуть наявності резервної автономної електростанції. А це додаткові витрати.


Якщо площа будинку перевищує 200 квадратних метрів, то оптимальним варіантом буде підлоговий газовий котел. Завдяки потужному теплообміннику він зможе ефективно обігрівати всі приміщення. Також його можна використовувати спільно з системою опалення з природною циркуляцією теплоносія. Тоді часті перебої з електрикою не будуть страшні.


Таким чином, можна прийти до висновку, що в будинках з площею більше 200 квадратних метрів, розташованих у місцевості, де є газова магістраль, але часто вимикають електрику, найбільш ефективним буде підлоговий газовий котел, підключений до системи опалення з природною циркуляцією теплоносія. Якщо ж площа будинку менше цих розмірів і електрику практично ніколи не відключають – слід сміливо купувати настінний газовий котел.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner