Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Твердопаливні котли опалення

Твердопаливні котли опалення
Твердопаливний котел являє собою агрегат, в якому відбувається просте згоряння палива. Він використовується для обігріву приміщень і задоволення промислових потреб.

                               Класифікація та принцип дії  

Працюють на дровах, вугіллі (кам'яному або антрацитному), торфі. Сучасні модифікації котлів можуть працювати на пеллетах (гранулах з відходів деревини).

Корпус агрегату виготовляється з чавуну або сталі. Чавун характеризується більш високим коефіцієнтом вогнестійкості і прогорає набагато довше. Однак сталь стійкіше до зовнішнього механічного впливу і перепадів температури.

Розрізняють котли нижнього і верхнього згоряння. Якщо в якості палива планується використовувати дрова, підходить 1-й варіант 2-й кращий для вугілля.

    Конструкція котла нижнього згоряння складається з двох або трьох камер. Це дозволяє економічно витрачати паливо, оскільки воно згоряє повністю, і частинки, не потрапляють в атмосферу разом з димом. Такі агрегати відрізняються можливістю регулювання інтенсивності горіння за рахунок установки у вихідний канал регулятора тяги.

Робота твердопаливного котла опалення здійснюється за наступним принципом:

1. Завантажене в конвертер пальне підсушується, окислюється з виділенням деревного газу.
2. Паливо допалюється, перетворюється в золу.
3. Процес горіння підтримується надходять у топку киснем.
4. Після згоряння палива теплообмінник передає тепло рідкої або повітряному середовищі, яка буде поширювати цю енергію і опалювати приміщення або нагрівати промислове обладнання.

Експлуатаційні характеристики

  Котли на твердому паливі відрізняє ряд позитивних аспектів:

- бюджетна вартість агрегатів;
- доступність палива;
- простота монтажу.

Купуючи котел для опалення приватного будинку, варто звернути увагу на продуктивність приладу, а так само передбачити місце для зберігання палива. Працездатність системи опалення, в основі якої твердопаливний агрегат, вимагає контролю і підтримки у вигляді періодичного завантаження палива (від 1 до 4 разів на добу).

На ринку опалювальних приладів крім звичайних котлів з ККД, обмеженим верхньою межею в 70%, представлені вдосконалені моделі. Частково або повністю автоматизовані (оснащені автоматичними регуляторами тяги, з електричними нагнітачами повітря, агрегати тривалого горіння), такі модифікації характеризуються високим ККД і раціональним витрати палива.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner