Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Котли на відпрацьованому маслі

Котли на відпрацьованому маслі

Відомо, що приблизно 70% відпрацьованого масла незаконно зливається в різні водойми. І все з-за того, що багато підприємців просто не знають, як його використовувати. Між тим самий логічний і до того ж вигідний спосіб використовувати відпрацьоване масло — застосовувати його для обігріву приміщень. Для цього і служать водогрійні котли на відпрацьованому маслі, що є центрами водяній опалювальної системи різних будівель. В основному котли на відпрацьованому маслі використовуються на підприємствах, де в силу специфіки «відпрацювання» більш ніж достатньо. Такими підприємствами є автосервіси, різні заводи, у виробничому циклі яких утворюється значна кількість відпрацьованого масла.

Звичайно, такий обладнання опалювальної системи відрізняється від звичайних опалювальних систем. Зате, яким би дорогим не було обладнання, воно окупає себе за один, максимум кілька сезонів, адже «відпрацювання» для підприємства, де вона утворюється, — безкоштовна.

Сучасні котли на відпрацьованому маслі повністю безпечні. У деяких зовсім непідготовлених людей виникає думка ніби печі, котли на відпрацьованому маслі при роботі виділяють величезну кількість шкідливих речовин, кіптяви і жахливих запахів. Насправді це зовсім не так. Печі та котли на відпрацьованому маслі є відмінно продуманими пристроями, які не виділяють в приміщеннях, де працюють, ніяких запахів, а тим більше кіптяви.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner