Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Піч / Повітронагрівач MTM (8-260 кВт)

Пічки на відпрацьовуванні і Нагрівачі повітря на відпрацювання MTM потужністю від 8 кВт до 260 кВт

 

Для обігріву відпрацюванням промислових приміщень, без застосування водяного опалення, використовують повітряні нагрівачі на відпрацьованому маслі. Принцип роботи - при спалюванні рідкого палива тепло передається повітрю, повітряним вентилятором нагнітається значної потужності. Представлено польське обладнання, від MTM Dariusz Seferyński

Легкість монтажу

Основною перевагою таких установок є простота монтажу в невеликі терміни, і можливість монтажу власними силами без залучення сторонніх фахівців. Досить встановити в опалювальному приміщенні теплогенератор, підключити до димоходу, налити паливо в бак і запустити теплову установку. Також можна розташувати в окремій закритій котельні, із застосуванням повітряних вентиляційних каналів.

При необхідності можна змонтувати в опалювальному приміщенні повітряні канали і підключити до повітронагрівачі. Найчастіше використовують повітряні (вентиляційні) канали у великих приміщеннях для рівномірного розподілу тепла, або коли приміщення розділене на кілька окремих кімнат, або при розташуванні повітронагрівача в окремій кімнаті (котельні).

Немає необхідності встановлювати водяні радіатори опалення, розводити по будівлі водяну систему опалення, створювати складну обв'язку котельні з циркуляційними насосами і контролерами - це все дорого, складно, довго і вимагає залучення висококваліфікованих фахівців.

Теплогенератори на відпрацювання МТМ бувають двох типів:

  • Повітронагрівачі на відпрацьованому маслі MTM з встановленою пальником, потужністю від 25 кВт до 200 кВт. За спалювання відповідає наддувний вентиляторна пальник
  • Печі на відпрацювання МТМ без пальника, з чашою для спалювання, потужністю від 8 кВт до 52 кВт. Рідке паливо спалюється на спеціальній чаші, розташованої в камері згоряння теплогенератора.

Нагрівачі з пальником

В нагрівачах з пальником розпал палива виконується автоматично, з допомогою електродів розпалу. ККД спалювання буде вище завдяки складній системі подачі, нагрівання й розпилювання палива. Відпрацювання розпорошується через спеціальні форсунки на дрібнодисперсну паливно-повітряну суміш з оптимально і точної подачею повітря для горіння. Для роботи потрібен стиснене повітря від повітряного компресора. Роботою керує електронний блок управління.

Грубки з чашею

У печах з чашою для спалювання розпал проводиться вручну. Необхідно залити 200 грамів палива в чашу і запалити вручну клаптиком паперу. Далі робота переходить в автоматичний режим, нагрівач сам подає паливо в камеру згоряння, а вентилятор нагнітає повітря для горіння. Робота під контролем електронного блоку управління і датчиків безпеки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner