Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Котел Lamborghini + Пальник MTM (22-200 кВт)

Котли на отработке Lamborghini Megaprex і Neinox з Пальниками MTM CTB потужністю від 22 кВт до 200 кВт

 

Котли на відпрацьованому маслі Lamborghini - сучасне опалювальне пристрій, вироблені на заводі в Італії, від Lamborghini Caloreclima і ICI Caldaie S. p.A.

Комплектується пальником на відпрацювання MTM.

Призначені для спалювання багатьох видів рідкого палива: відпрацьованих моторних, трансмісійних і гідравлічних олив, відпрацьованих трансформаторних олій, тваринних жирів, рослинних олій, дизельного палива, пічного палива та палива переробки автомобільних шин.

Зварені з жароміцної товстостінної котлової сталі роботизованою зварюванням на високоточному і технологічному обладнанні. Якість котлів відповідає європейським нормам та підтверджено європейськими сертифікатами. 

Теплообмінник жаротрубний, жарові труби з товстостінної безшовної труби, з турбулізаторами димових газів для підвищення ефективності теплообміну. 

Корпус котла в теплоізоляції і декоративному кожусі в порошкового фарбування. Комплектується електронним блоком управління, з регулюванням температури теплоносія від 30 до 90 градусів Цельсія.

Викиди котла відповідають екологічним нормам. Не мають запаху і видимого диму.

Котел вимагає періодичного обслуговування  - видалення золи з котла і теплообмінника, і чищення сітчастого паливного фільтра.

Паливо для роботи не потрібно спеціально готувати й очищати. Досить дати відстоятися, а осад злити. Можна змішувати різні види рідкого палива. Не допускається використання легкозаймистих рідин, таких як бензин, розчинники та інші. 

Комплектація: Блок котла, обшивка з теплоізоляцією, електронний блок управління, пальник в зборі, паливний насос, паливний фільтр сітчастий, документація.

 

Модельний ряд: 22, 31, 50, 70 90 120, 150, 200 кВт

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner