Кошик
5 відгуків
Увага!!!  Акції на Котли на відпрацьованому маслі и ПальникиПерейти ->
ул. Викентия Хвойки, 21, Київ, Україна
+380 (50) 223-78-81
+380 (68) 799-18-62
ТЕРМОСТАР - Центр Альтернативных Источников Энергии

Пальник на відпрацювання MTM (17-1000 кВт)

Пальник МТМ CTB – сучасна розробка польських інженерів. Сертифікована в європейському союзі.

Модернізація твердопаливного котла, дизельного або газового котла і повітряного теплогенератора - це виправдане рішення в пошуку побудови ефективної та економічно вигідною системи опалення. Якщо у вас є необмежений доступ до відпрацьованим моторним або трансмісійним масел, має сенс перевести ваше опалювальне обладнання на ці види палива. Застосування пальника на відпрацювання МТМ дозволить окупити витрати за кілька місяців.

Модельний ряд

 

Як і де використовують пальника MTM?

не Можна перевести котел на відпрацьовані технічні мастила без використання спеціального пристрою. Відпрацювання не горить, але потенційно володіє великою теплоємністю, порівнянної з дизельним паливом або природним газом. Щоб отримати теплову енергію, мінеральні або органічні масла (в тому числі відходи харчової промисловості) слід підігріти і розпорошити в суміші з повітрям. Тільки при цих умовах утворюється горюча суміш, яку можна спалювати для отримання тепла.

В комплектації вже є вбудований паливний насос масляний фільтр, кріпильні та ущільнювальні елементи.

Установка на котел, пристосований під пальник вентилятора не вимагає великих зусиль або істотної переробки. Потрібно паливний бак, паливна магістраль від бака в пальнику і компресор для подачі стисненого повітря. 

Важливо підібрати правильну модель пальника, щоб її потужність відповідала технічним параметрам топки котла. Занадто тонкий метал топкової частини при надмірному полум'я може спричинити за собою пошкодження обладнання.

Використовують в опалювальних системах:

  • виробничих цехів;
  • авторемонтних майстерень;
  • складів;
  • офісів;
  • фарбувальних камер.

До того ж встановлюється в твердопаливні котли.

 

Пальник на відпрацюванні для твердопаливного котла

Пальник підходить для установки практично в будь-котел на твердому паливі. Але все ж рекомендується погоджувати з фахівцями з опалювальним приладам. Має значення конструкція і принцип роботи. Буде потрібно часткова доопрацювання дверки для монтажу або замовити на заводі виробника котлів готову дверку з отвором під пальник.

Пальник для твердопаливного котла збільшує перелік використовуваних видів палива. На промисловому підприємстві з великим верстатним або автомобільним парком є значні відходи мастильних матеріалів. Їх можна пустити на переробку і отримати безкоштовний енергоносій для опалення.

 

Застосування пальника на відпрацювання МТМ для фарбувальної камери

Забарвлення і сушіння автомобільних кузовів або інших великогабаритних виробів відбувається у фарбувально-сушильної камери. Технологічний процес потребує створення спеціальних температурних умов - близько 20-22 ºC при фарбуванні і 60-70 ºC для сушіння.

Для подачі теплого повітря використовують повітряні теплогенератори. Можна ефективно і майже задурно утилізувати запаси відпрацювання, які є в кожній автомайстерні.

 

Чому вигідно використовувати пальник на відпрацьованому маслі МТМ

На СТО та в автосервісах, які виробляють заміну автомобільних мастил, накопичуються тонни відпрацювання. Її утилізують на спеціальних підприємствах за гроші. Купівля пальника на відпрацювання МТМ дозволяє отримати подвійну вигоду:

  1. Не платити за утилізацію відходів.
  2. Отримати безкоштовне пальне для автономного опалення.

 

Якщо на підприємстві є система подачі стисненого повітря для пневмообладнання, її можна використовувати замість покупки компресора.

Підприємства, що виробляють рапсова і інші рослинні масла (біопаливо), також можуть використовувати вищезазначені прилади для своїх потреб.

 

Перед тим як купити пальник на відпрацювання МТМ, ознайомтеся з інструкціями з монтажу та технічними характеристиками. При необхідності проконсультуйтеся з професіоналами.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner